Monster Squad LP | Voltage records
Your shopping cart is empty.
Alt
Alt

Monster Squad - FIRE THE FAITH - 12' LP

Předojednávky! Odesíláme 18. 5. 2019!

The official re-issue of Monster Squad’s 2nd Lp “Fire The Faith” available on vinyl for the first time in over a decade! Limited pressing of 500! Includes full color poster & limited edition flexi.

Monster Squad - Fire The Faith - 12' LP reedition

Re-edice vychází na barevném vinylu a jako bonus obsahuje flexi vinyl s extra skladbou a plakátem. Limitovaný počet kopií!
Vinyl vyjde ve třech provedeních. Evropská colorway bude na transparentním neonově zeleno/žlutém vinylu s modrými cákanci.
Americká verze, od které bude ve Voltage pár kusů vyjde na transparentním fialovém vinylu s cákanci. K dostání bude taky tradiční černý vinyl. Už nyní přijímáme předobjednávky. Odesíláme 18. května 2019.

Alt
Alt

Monster Squad vznikli v roce 1997. Po prvních DIY vydaných nahrávkách v 90. letech začínají po roce 2000 vydávat u předních punk labelů jako Charged Records, Punk Core Records či Pirates Press Records v USA (nemluvě o TSOR Records, Razorblade Music a Voltage Records v Evropě).Začátkem milénia (2003-2009) jsou neustále na turné po USA, Velké Británii a Evropě. Ty jim přinesly davy odhodlaných fanoušků! Po pauze párkrát zahráli v Americe.